Series
Ratings
14
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
High KickRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
Nirvana in FireRated ★ 2.0