Series
Ratings
68- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Nineteen to TwentyRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0