Series
Ratings
14
The Four SeasonsRated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
No Good DeedRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
The ChairRated ★ 4.5
Master of None Presents: Moments in LoveRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0