Series
Ratings
162
HeartstringsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0- BodyguardRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0