Movies
Ratings
333
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Black MaskRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Fist of FuryRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 2.5
The OneRated ★ 2.5
An Empress and the WarriorsRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Blade IIRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
14 BladesRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.0