Movies
Ratings
96
The KingRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 1.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0