Series
Ratings
176
As You Stood ByRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- ToGetHerRated ★ 0.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Again My LifeRated ★ 3.0
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5