Titles you rated
The HuntRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0