Series
Ratings
18
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0