Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0