Series
Ratings
21
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 1.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0