Movies
Ratings
108
Midnight SunRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 5.0