Titles you rated
- Seunguappaui Sesang Gandanhan YoriRated ★ 5.0
- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 5.0
Final Space Season 1Rated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 1.0
Kaleido StarRated ★ 2.5
Mew Mew PowerRated ★ 1.0
Gundam Build FightersRated ★ 4.0
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.0- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 2.0
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0- Battle B-DamanRated ★ 2.5
KRated ★ 2.0- Sunday without HeavenRated ★ 2.0
- The Future DiaryRated ★ 3.0
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0- RahXephonRated ★ 3.0
- ScryedRated ★ 4.0
- Beyblade: Metal FusionRated ★ 1.5
- The Crayon Kingdom of DreamsRated ★ 2.0