Series
Ratings
103
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5