Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0