Movies
Ratings
56
The ProposalRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5