Movies
Ratings
1310
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
Boiling PointRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0