Series
Ratings
91- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Zerosum GameRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5