Series
Ratings
30
Fight For My WayRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0