Titles you rated
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 0.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 5.0
DamageRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
HappyRated ★ 2.5
BakumanRated ★ 5.0
Café LumièreRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Terrace House: Closing DoorRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5