Titles you rated
Dark ShadowsRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 1.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
My Scary GirlRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0