Movies
Ratings
520
The RoundupRated ★ 5.0
HuntRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5