Movies
Ratings
59
Blood DiamondRated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
NextRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0