Movies
Ratings
499
Robin HoodRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 1.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5