Titles you rated
Cast AwayRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0