Titles you rated
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Curse of ChuckyRated ★ 4.0
V/H/SRated ★ 2.0
Ju-on: Black GhostRated ★ 1.0
Seed of ChuckyRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
The Soul GuardiansRated ★ 3.0
Jennifer's BodyRated ★ 1.0