Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
Where Your Eyes LingerRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5