Series
Ratings
14
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
KairosRated ★ 5.0