Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam IRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0