Titles you rated
I Live AloneRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0