Movies
Ratings
649
ElementalRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
SleepRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0