Titles you rated
- Anpanman: Revive Banana Island!Rated ★ 3.0
Ultraman: RisingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0- Cats in the MuseumRated ★ 2.5
Hansel & GretelRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.5
Plankton: The MovieRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.5
Angela's ChristmasRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 4.0