Movies
Ratings
16
Now Is GoodRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5