Titles you rated
DogtoothRated ★ 3.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
Bones & AllRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
20th Century WomenRated ★ 3.5