Titles you rated
Padam PadamRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0