Titles you rated
DraculaRated ★ 5.0
Princes and PrincessesRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
General's SonRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
CrashRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Hara-Kiri: Death of a SamuraiRated ★ 5.0
Chico & RitaRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0