Series
Ratings
285
Low LifeRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0