Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
- Princes of Song Maji Love 1000%Rated ★ 3.5
To Love-RuRated ★ 3.5
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
TorikoRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
JormungandRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0