Movies
Ratings
105
Paris, je t'aimeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
Planet of SnailRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
HerbRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Dear DolphinRated ★ 5.0
Never ForeverRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Last Tango in ParisRated ★ 4.0
2 Days in ParisRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Tristan & IsoldeRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 4.0