Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5