Movies
Ratings
86
IdentityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0