Titles you rated
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ExcaliburRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
The CollectorRated ★ 4.0
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
Snatch UpRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0