Titles you rated
My MisterRated ★ 4.0
GungraveRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 5.0
Fujiko Fujio A no MumakoRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5