Titles you rated
BansheeRated ★ 3.5
Heroes Next DoorRated ★ 0.5
Dear XRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Fired on MarsRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0