Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.5
Kamisama KissRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0