Series
Ratings
24
Youth of MayRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0