Titles you rated
The TouristRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0