Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
Carlito's WayRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0