Movies
Ratings
186
The Lego MovieRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.0