Titles you rated
No MercyRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 1.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0